Wyniki

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż konkurs przeprowadzony na portalu DDWloclawek pod hasłem "Czym różni się Pralnia SECO od innych pralni" Został zakończony i decyzją organizatora czyli Redakcji portalu ddwloclawek.pl Zwycięzcą została Pani Kinga Śmiechowska, Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zainteresowanie konkursem, mamy nadzieję iż dzięki temu dalej będzie powiększać się grono naszych zadowolonych klientów.

Poniżej zamieszczamy wybrane odpowiedzi nadesłane na konkurs, zachowując oryginalną pisownię .

 • Rewolucja .....! To jest to, co wyróżnia Seco dd tradycyjnych pralni. I to Rewolucja pełną parą, Rewołucja przez duże "R", Rewolucja, której drugie imię Lagoon TM., dzięki któremu inne pralnie mogą tylko ........no nie wiele mogą.
 • Lokalizacja, miesci sie miedzy dwoma blokami w laczniku. I na pewno nowszym sprzetem.
 • Wyroznia was to ze jako jedyna firma we Wloclawku i jedna z pierwszych w Polsce nie uzywacie rakotwórczego rozpuszczalnika czterochloroetylenu tylko wykorzystujecie technologie prania stworzona przez ELECTROLUX system LAGOON ze swiatowym certyfikatem WOOLMARK ktora uzywa wody jako naturalnego rozpuszczalnika dla zanieczyszczen . Dziekuje Kacper kuligowski
 • To jedyny profesjonalny system prania w wodzie tkanin delikatnych
 • Pralnię SECO od innych wyróżnia to, że ceny jak na pralnię są niskie od innych.
 • Przede wszystkim fakt, że nie jest rakotwórcza!!! A to, że można prać w wodzie i zostawia super miękką tkaninę jednocześnie ze wspaniałym zapachem to tylko dodatkowe plusy :). Dzięki tej technologii ubrania tak szybko się nie niszczą, pozostają dłużej nowe... tylko nie wiem czy to na plus dla kobiet, które chętnie zmieniają swoja garderobę :). Pozdrawiam.
 • Seco to pralnia oferująca usługi z wykorzystaniem systemu LAGOON, systemu, który używa wody jako naturalnego rozpuszczalnika dla zanieczyszczeń. Jeszcze do niedawna jedyną metodą stosowaną do czyszczenia niektórych rodzajów ubrań, było tak zwane czyszczenie chemiczne nazywane także praniem na sucho. Metoda ta stosowana w tradycyjnych pralniach chemicznych, tak naprawdę nie ma nic wspólnego ze zwykłym praniem, które polega na kąpieli wodnej z użyciem detergentów i akcji mechanicznej.
 • Pralnie SECO wyróżnia stosowanie najnowocześniejszych ekologicznych maszynach pralniczych uznanych firm. A ciągły rozwój i doskonalenie procesów codziennej pracy dąży do zapewnienia maksymalnej jakości usług.
 • Moim zdaniem pralnię SECO wyróżnia profesjonalny system prania w wodzie tkanin delikatnych zaakceptowany przez Woolmark Company , profesjonalna i douczona i przemiła kadra.
 • Tylko SECO ma ten wspaniały system prania w wodzie tkanin delitkatnych - rewelacja!!! Tak na prawdę tylko oni są profesjonalną pralnią.
 • Pralnię SECO wyróżnia pranie bąbelkami nie niszczące ubrań, ubrania są po niej czyste ,pachnące i miękkie. zachowują długotrwały kolor i intensywną świeżość. Po tym praniu są prawie jak nowe, najwyższej jakości! Zdecydowanie jest to najlepsza pralnia w całym mieście!
 • Pralnię SECO wyróżnia innowacyjny system LAGOON - system prania bez użycia szkodliwych środków.
 • Pralnię wyróżnia przede wszystkim system Electrolux Lagoon, dzięki któremu garderoba wyprana jest tak jak trzeba w kąpieli wodnej z użyciem odpowiednich środków a nie na sucho - chemicznie(mało skuteczne.
 • wyśmienity system prania wodnego Lagoon.
 • Wyróżnia ją to: usługi pralnicze wykorzystując najnowszą technologię prania stworzoną przez firmę ELECTROLUX, system LAGOON, jedyny na świecie certyfikowany przez WOOLMARK, który używa wody jako naturalnego rozpuszczalnika dla zanieczyszczeń.
 • Jakiś czas temu pracowałem w pralni która zajmowała się czyszczeniem chemicznym i powiem wam że nigdy nie dam odzieży do takiej pralni... To co jest lane do tych "pralek" przekracza ludzkie pojęcie a odpad tzw."Peru" bo tak w skrócie nazywany jest ten środek czyszczący jest na prawdę bardzo mocno toksyczny. Tak więc jestem skory zaufać pralni SECO za innowacyjny system wodny.
 • Pralnia SECO jest najlepsza. Dlatego że pracownicy są bardzo mili i sympatyczni dla klientów oraz bardzo jestem zadowolona :)
 • Pralnia posiada nowoczesny system prania wodnego Lagoon,związku z tym oferuje kompleksowe usługi pralnicze.Można śmiało powierzać wszystko co się brudzi,nie obawiając się że nastąpi odbarwienie,czy tzw.wstąpienie Jan Langnerowicz
 • Pralnię SECO wyróżnia to , że używa wody jako naturalnego rozpuszczalnika dla zanieczyszczeń. Jest to genialne rozwiązanie , gdyż wielu ludzi ma różne alergie , ale również że pranie chemiczne jest rakotwórcze . Więc dbając o zdrowie swoich klientów i ich rodzin , dbanie o środowisko wykorzystują nową technikę prania , która na chwilę obecną jest mało znaną metodą .
 • Pralnia SECO jako jedna z nielicznych wykorzystuje system prania wodnego o nazwie LAGOON. Polega on na czyszczeniu z pomocą wody, co odświeża czystość bieli oraz rozświetla kolory, które z reguły bledną w trakcie częstego prania. Ubrania odzyskują pierwotną miękkość oraz elastyczność. Ponadto system Lagoon korzysta z biodegradowalnych detergentów, przez co jest także przyjazny środowisku.
 • Pralnia SECO - blisko tanio, niezawodnie!!!
 • Pralkę SECO wyróżnia to,że oferuje ona usługi z wykorzystaniem systemu LAGOON.Jest to jedyny na świecie certyfikowany przez WOOLMARK system, który używa wody jako naturalnego rozpuszczalnika dla zanieczyszczeń.
 • nie wiem ale potrzebuje wyprać kurtkę zimowa chemicznie dlatego proszę dajcie mi ten voucher

Redakcja portalu ddwloclawek.pl wybrała odpowiedź:

"Pralnię SECO wyróżnia pranie bąbelkami nie niszczące ubrań, ubrania są po niej czyste ,pachnące i miękkie. zachowują długotrwały kolor i intensywną świeżość. Po tym praniu są prawie jak nowe, najwyższej jakości! Zdecydowanie jest to najlepsza pralnia w całym mieście!"