O nas

image02 image03 image05 image06 image07Jako jedni z pierwszych w Polsce oraz jedyni we Włocławku i całym województwie Kujawsko- Pomorskim mamy przyjemność zaoferować Państwu usługi pralnicze wykorzystując najnowszą technologię prania stworzoną przez firmę ELECTROLUX, system LAGOON, jedyny na świecie certyfikowany przez WOOLMARK, który używa wody jako naturalnego rozpuszczalnika dla zanieczyszczeń.

Pralnie chemiczne używające rakotwórczego rozpuszczalnika czterochloroetylenu powoli odchodzą do "lamusa" ustępując nowoczesnym technologiom, przyjaznym użytkownikowi i środowisku. Z Electrolux mamy dla Państwa idealne rozwiązanie.

Media o nas

Nowością w ofercie Seco jest pranie dywanów. Nie należy jednak mylić tej usługi z wizytą pracownika w domu i użyciem odkurzacza piorącego. Stosowany przez Seco proces prania dogłębnego na wskroś w kąpieli składa się z: usunięcia zabrudzeń nierozpuszczalnych, rozpuszczenia brudu, usunięcia rozpuszczonego brudu oraz suszenia.

Czytaj więcej
Media o nas

Seco to jedna z pierwszych w Polsce oraz jedyna we Włocławku i całym województwie kujawsko-pomorskim pralnia oferująca usługi z wykorzystaniem systemu LAGOON, najnowszej technologii prania stworzonej przez firmę ELECTROLUX. To jedyny na świecie certyfikowany przez WOOLMARK system, który używa wody jako naturalnego rozpuszczalnika dla zanieczyszczeń.

Czytaj więcej